Talentų medžioklė: „pasamdyk tą pačią dieną“ strategija

 

Jūs nusitaikėte į tikrą talentą? Dabar? Paprasčiausiai "šiltas" kūnas Jums netinka? Galite neabejoti, to paties talento tyko ir daugiau įgudusių medžiotojų. 

Dr. Džonas Salivanas (John Sullivan) atkaklioje talentų medžioklėje siūlo naudoti "pasamdyk tą pačią dieną" strategiją. Tai reiškia, kad darbo pasiūlymą pageidaujamam asmeniui Jūs turite pateikti tą pačią dieną, kada pravedamas interviu.

Toks pasiūlymas tikriausiai sužavės kandidatą, leis jam pasijusti svarbiu, sustiprins įmonės, kaip greitai priimančios sprendimus, įvaizdį, palengvins pasiūlymo turinio priėmimą. 

"Pasamdyk tą pačią dieną" nėra būdas, tinkamas visada ir visiems kandidatams. Kad sumažinti galimus jo trūkumus, tokius kaip "blogas" sprendimas, konsensuso su kitais kompanijos darbuotojais nebuvimas arba tiesiog kandidato išgąsdinimas, Dr. Sullivan siūlo: 

  

 

Štai keletas išankstinio, iki interviu, kandidatų įvertinimo būdų:

 

 

Pabandykite ... Jums tai gali patikti

Kare dėl talentų svarbiausia yra tai, kad jūs išskirtumėte save ir savo organizaciją iš kitų konkurentų. Jeigu norite laimėti kandidatą (kuris potencialiai gali turėti daugybę pasiūlymų), jūs turite ir elgtis skirtingai. Jūsų trokštamas kandidatas neabejotinai atkreips dėmesį į pasiūlymą, gautą tą pačią interviu dieną.

SĖKMĖS!

Parengta pagal Business & Legal Reports, Inc

 

 

 

 

Autorius: gilė. Kategorija: Darbuotojų atranka

Spausdinti